Zlecenie 12726920 - DOSTAWA: ZBLOCZA SKW-20 - DO LINY 18MM - PSBH-S2/4T-150-19 ...

   
Analizuj
Zamówienie 12726920
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: ZBLOCZA SKW-20 - DO LINY 18MM - PSBH-S2/4T-150-19

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12709116 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Dostawa asortymentu ilościowego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i...
12722544 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie GPI.271.1.105.2026 Dostawa paczkowarki do wody pitnej dla Gminy Czorsztyn...
12718836 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Dostawa zaworów przemysłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK...
12704954 2026-09-04
godz. 12:00
Podkarpackie Płyty do zamknięcia suwakowego 2BK/sliding gate plates
12721211 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie „Dostawa bijaków młotkowych do kosiarek na potrzeby działu utrzymania Portu...
12716487 2026-09-04
godz. 12:00
Pomorskie RG/ZT/160057524/9028- Pompa Grundfos - MK
12728169 2026-09-04
godz. 15:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PRZEPONĘ WG10.05.06.U.U.N-01.09-18 ZAWOR Adres dostawy: M040
12713947 2026-09-04
godz. 17:00
Pomorskie Pompa głębinowa Pleuger /160059180/
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...
12730048 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR PN25 1" Z GWINT WEW K/O KULOWY Adres dostawy: M040