Zlecenie 12728169 - ZAPYTANIE NA PRZEPONĘ WG10.05.06.U.U.N-01.09-18 ZAWOR ...
| Analizuj | Zamówienie 12728169 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-01 |
| przedmiot zlecenia | ZAPYTANIE NA PRZEPONĘ WG10.05.06.U.U.N-01.09-18 ZAWOR Adres dostawy: M040 |
| branża | Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa |
| podbranża | maszyny i sprzęty inne |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Dolnośląskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Dolnośląskie |