Zlecenie 12727604 - 50267592 - Wskaźnik procesowy DT 9000 N Datcon Szanowni...

   
Analizuj
Zamówienie 12727604
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
50267592 - Wskaźnik procesowy DT 9000 N Datcon

Szanowni Państwo, ORLEN Spółka Akcyjna, z siedzibą w Płocku, ul. Chemików 7, 09-
411 Płock, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieście w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000028860, numer NIP 774-00-01-454, numer BDO 000007103, o kapitale zakładowym/w całości wpłaconym w wysokości 1.451.177.561,25, zwana dalej „Zapraszającym”, zaprasza do złożenia Oferty. W związku z wpisem do rejestru przedsiębiorców KRS zmiany Statutu Spółki, polegającej na zmianie jej firmy, stwierdza się, że w sytuacji gdy w wewnętrznych aktach organizacyjnych użyta została firma (nazwa) Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółki Akcyjnej lub PKN ORLEN S.A. należy przez to rozumieć nową firmę (nazwę) ORLEN S.A. OFERTA Państwa oferta będzie oceniana pod względem formalnym, technicznym oraz handlowym. Załączona oferta techniczna nie może zawierać żadnych cen i musi zostać złożona w postaci załączonego pliku do zapytania ofertowego w systemie ,,Connect’’. Zawarcie informacji o cenie w części formalnej i technicznej będzie skutkować wykluczeniem z postępowania. Informuję, że podanie gwarancji dłuższej niż wymagana, nie może mieć wpływu na cenę oferowanego przedmiotu. Miejsce dostawy: Płock Z poważaniem Krzysztof Radaszkiewicz
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728752 2026-09-04
godz. 09:00
Wielkopolskie Zakup reflektometru Sonel model TDR-420 -
12709494 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do utrzymania boisk piłkarskich (2) Przedmiotem...
12727516 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa części do pompy HIDROSTAL
12717960 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie „Doposażenie Gminy Krempna na potrzeby realizacji zadań z zakresu OLiOC na lata...
12726943 2026-09-04
godz. 11:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA CZĘŚCI ZAWORU: TRZPIEŃ, KOŁEK, GRZYB, GNIAZDO 1. TRZPIEŃ...
12681912 2026-09-04
godz. 11:00
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa dwóch pojazdów UTV wraz z...
12729353 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie PISTOLET 4.775-466.0 - MYJKA KARCHER LANCA KARCHER 4.112-024.0 - MYJKA KARCHER...
12717977 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa lasera do czyszczenia obiektów w ramach projektu: „Apollo....
12730022 2026-09-04
godz. 18:00
Lubelskie WĄŻ IGIELITOWY ZBROJONY FI 8 WĄŻ IGIELITOWY ZBROJONY FI 10
12729366 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŃCÓWKI M21D4-12002 DRĄŻKA PRAWA Adres dostawy: M040