Zlecenie 12728752 - Zakup reflektometru Sonel model TDR-420 -

   
Analizuj
Zamówienie 12728752
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup reflektometru Sonel model TDR-420 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726612 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie KOŃCÓWKA REGULOWANA G-136
12726430 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Korek G 2” A DIN 910 HB/12220 -
12707297 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Remonty i konserwacje urządzeń dźwignicowych znajdujących się na terenie...
12712895 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Dostawa akumulatorów, opon oraz części zamiennych do pojazdów służby czołgowo...
12719866 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu sprzętu silnikowego...
12730513 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zawór SUN HYDRAULICS T11A CBCGLJN
12727772 2026-09-04
godz. 10:55
Dolnośląskie Dostawa przyczepki transportowej do przewozu traktorka DARK PANTER DF-5...
12721211 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie „Dostawa bijaków młotkowych do kosiarek na potrzeby działu utrzymania Portu...
12722144 2026-09-04
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa 2 (dwóch) zbiorników paliwa 5m3 na ON.
12730762 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA części DO ZGRZEWARKI DELTA 160 Adres dostawy: M040