Zlecenie 12729353 - PISTOLET 4.775-466.0 - MYJKA KARCHER LANCA KARCHER...

   
Analizuj
Zamówienie 12729353
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
PISTOLET 4.775-466.0 - MYJKA KARCHER LANCA KARCHER 4.112-024.0 - MYJKA KARCHER SERVO CONTROL 4.118-008.0 - MYJKA KARCHER FILTR DO
WODY 4.730-059.0 - MYJKA KARCHER LANCA SPRYSKUJĄCA 840MM OBROTOWA 4.112-006.0 MYJKA KARCHER HD 5/15C 1.520-930.0 PISTOLET SPRYSKUJĄCY 4.118-005.0 - MYJKA KARCHER DYSZA ROTACYJNA 4.114-042.0 - MYJKA KARCHER DYSZA ROTACYJNA 4.114-042.0 - MYJKA KARCHER DYSZA 25° 2.113-022.0 - MYJKA KARCHER DYSZA 0° 2.113-033.0 - MYJKA
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Silnik 200kW 1000RPM, IE4 + wyposażenie - Łomża -
12719635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: „LO im....
12729631 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zakup płozów hamulcowych PL-1 i PL-3
12719866 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu sprzętu silnikowego...
12618174 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania...
12723620 2026-09-04
godz. 14:59
Pomorskie Utrzymanie ruchu -
12730754 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM ABRAS SD-050 50MM Adres dostawy: M030
12730034 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA - MIESZARKA GRW 18-2 6011A8000 BOSCH z zarejestrowaną gwarancją FULL...
12729376 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA FILTRÓW KIESZENIOWYCH. ZESTAW NAPRAWCZY FILTRA S-102 52383 1. Kryteria...
12721538 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 80/2026 Dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak