Zlecenie 12730034 - DOSTAWA - MIESZARKA GRW 18-2 6011A8000 BOSCH z...

   
Analizuj
Zamówienie 12730034
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA - MIESZARKA GRW 18-2 6011A8000 BOSCH z zarejestrowaną gwarancją FULL SERVICE

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721650 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie Kontener na sprężarkę powietrza.
12730565 2026-09-07
godz. 09:00
Świętokrzyskie Zakup ciągnika z przyczepą do przewozu wody pitnej ZB.271.6.2026 2.1...
12729045 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR 3/2 230VAC 6,5W PME-121DA STERUJ Adres dostawy: M040
12726362 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie SITO PLECIONE - ZAP/MTEBE/2026/013472 -
12724888 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 zakup oznaki rozpoznawczej dla WOP
12727519 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa drukarki 3D do Sekcji Sochaczew KM
12712609 2026-09-07
godz. 16:00
Pomorskie Spółka ORLEN OIL z siedzibą w Gdańsku, należąca do Grupy Kapitałowej ORLEN,...
12721446 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Sprzedaż i dostarczenie wyposażenia do nowego budynku przedszkola w Gliwicach...
12728315 2026-09-08
godz. 14:30
Zachodniopomorskie Szacowanie wartości zamówienia - „Zakup wraz dostawą minikoparki oraz...
12721100 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Obudowa kruszarki I go stopnia z przesypem;wg rys 00-050-00-000 -