Zlecenie 12729631 - Zakup płozów hamulcowych PL-1 i PL-3

   
Analizuj
Zamówienie 12729631
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zakup płozów hamulcowych PL-1 i PL-3
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726610 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie ZESTAW ZE ŚCIĄGACZEM HYDRAULICZNYM DO ŁOŻYSK 10T I 4-ZESTAWAMI ŁAP...
12709494 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do utrzymania boisk piłkarskich (2) Przedmiotem...
12729829 2026-09-04
godz. 09:30
Warmińsko-Mazurskie Usługi w zakresie napraw, konserwacji i przeglądów sprzętu infrastruktury...
12722134 2026-09-04
godz. 09:51
Wielkopolskie 25/2026/SSI Dostawa części do szorowarki LAVOR PRO COMFORT XXS66 nr ser....
12723570 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie Zapytanie ofertowe na wykonanie 9312-0405-00-0222 SŁUPEK PRZYDRZWIOWY, RYS....
12729380 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: OBRĘCZ J.9.3000.2513/Z/23,5 24TB Adres dostawy: M040
12719647 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie „Rozwój kształcenia ogólnego na terenie Gminy Olszyna” cz.II Część 1: ZADANIE...
12729056 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA KRÓĆCÓW PS-00-06 ORAZ PS-00-07 1. KRÓCIEC PS-00-06 NR I P-PY INŻEKTOR...
12723216 2026-09-07
godz. 09:00
Lubuskie Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Szkoły na...
12726362 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie SITO PLECIONE - ZAP/MTEBE/2026/013472 -