Zlecenie 12729829 - Usługi w zakresie napraw, konserwacji i przeglądów...

   
Analizuj
Zamówienie 12729829
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Usługi w zakresie napraw, konserwacji i przeglądów sprzętu infrastruktury

Przedmiot zamówienia: 1 Naprawa piecyków
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Warmińsko-Mazurskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Warmińsko-Mazurskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719030 2026-09-04
godz. 09:30
Śląskie Razem przeciw żywiołom Część 1: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa...
12720381 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Zakup specjalistycznych pojazdów na potrzeby realizacji zadań z zakresu Ochrony...
12718836 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Dostawa zaworów przemysłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK...
12725554 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie RFP na sworzeń resorowy B20. sworzeń B20x100x91- St PN-EN 22341:2000: 500 szt.;
12708043 2026-09-04
godz. 11:00
Łódzkie Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej koparko – ładowarki z wyposażeniem i...
12728763 2026-09-04
godz. 11:59
Dolnośląskie RFP_silniki SIEMENS; HOYER; LONNE -
12721211 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie „Dostawa bijaków młotkowych do kosiarek na potrzeby działu utrzymania Portu...
12722634 2026-09-04
godz. 13:20
Śląskie Dostawa wózków gospodarczych Maciej T-133/2 w ilości 9 szt.
12728168 2026-09-04
godz. 15:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA WKŁADKĘ SBRT 16/150/375/3LG-K Adres dostawy: M040
12730754 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM ABRAS SD-050 50MM Adres dostawy: M030