Zlecenie 12728168 - ZAPYTANIE NA WKŁADKĘ SBRT 16/150/375/3LG-K Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12728168
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA WKŁADKĘ SBRT 16/150/375/3LG-K

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12716566 2026-09-04
godz. 08:30
Podlaskie Zakup ciągnika o mocy 170 KM Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa...
12719658 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup i dostawa sprzętu do realizacji zadań z zakresu OL i OC Część 1: Zakup i...
12728813 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie PASEK KLINOWY HC 2000. DOPUSZCZALNY ZAMIENNIK ( ZKP AM896136 ) -
12720179 2026-09-04
godz. 10:30
Wielkopolskie Zakup przyczepy do dowożenia wody na potrzeby KP PSP Międzychód Zakup przyczepy...
12720462 2026-09-04
godz. 10:30
Lubelskie Dostawy aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Danfoss, Aplisens, IMI TA,...
12719108 2026-09-04
godz. 11:00
Lubelskie Dostawy aparatury kontrolno-pomiarowej Samson
12725069 2026-09-04
godz. 11:00
Lubelskie DETEKTOR GAZÓW ALTAIR 4X
12715228 2026-09-04
godz. 14:00
Pomorskie PR27/RG/160058180/9036 AS/ZAWORY I CZĘŚCI ZAMIENNE DO ZAWORU VALCO GROUP
12725759 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa automatycznych zwijarek bębnowych ECODORA E-560 do węża 1 cal / 30 m
12717352 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie (OZG w Łodzi) Laserowe detektory gazu Zakup fabrycznie nowych laserowych...