Zlecenie 12725759 - Dostawa automatycznych zwijarek bębnowych ECODORA E-560 do...

   
Analizuj
Zamówienie 12725759
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa automatycznych zwijarek bębnowych ECODORA E-560 do węża 1 cal / 30 m
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725739 2026-09-04
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA TŁOCZYSKA LX-03-16 SIŁOWNIKA KO/CHROM Adres dostawy: M040
12726938 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŃCÓWEK AC-CNP DO WĘŻA TUBES 1. KOŃCÓWKA AC-CNP-100 1" WĘŻA TUBES 2....
12696825 2026-09-04
godz. 10:00
Łódzkie WZ-091-49/26 Naprawa i regeneracja podzespołow i części tramwajowych Przedmiot...
12723570 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie Zapytanie ofertowe na wykonanie 9312-0405-00-0222 SŁUPEK PRZYDRZWIOWY, RYS....
12715227 2026-09-04
godz. 14:00
Pomorskie Zestawy zaworów izolujących złoże ( 160058885 )
12702822 2026-09-04
godz. 15:00
Świętokrzyskie Zakup kabiny lakierniczej otwartej z filtracją suchą wraz z wentylacją...
12717772 2026-09-04
godz. 20:00
Świętokrzyskie Wózki podwieszenia kabla 315RE01 do urządzeń transportowych na podstawie...
12728760 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Sprzęgło, pompa HB/12235 -
12729056 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA KRÓĆCÓW PS-00-06 ORAZ PS-00-07 1. KRÓCIEC PS-00-06 NR I P-PY INŻEKTOR...
12674782 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest najem 210 (słownie: dwustu dziesięciu) zestawów...