Zlecenie 12725739 - DOSTAWA TŁOCZYSKA LX-03-16 SIŁOWNIKA KO/CHROM Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12725739
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
DOSTAWA TŁOCZYSKA LX-03-16 SIŁOWNIKA KO/CHROM

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12721906 2026-09-04
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zaworów membranowych typ A29A IIR w ilości 15 szt.
12720179 2026-09-04
godz. 10:30
Wielkopolskie Zakup przyczepy do dowożenia wody na potrzeby KP PSP Międzychód Zakup przyczepy...
12721685 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Naprawa i legalizacja sprzętu dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla...
12725759 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa automatycznych zwijarek bębnowych ECODORA E-560 do węża 1 cal / 30 m
12730034 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA - MIESZARKA GRW 18-2 6011A8000 BOSCH z zarejestrowaną gwarancją FULL...
12729377 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁAD FILTRA CF 2631 POWIETRZA MANN, WKŁAD FILTRA C30 400/1 POWIETRZA...
12726382 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600626 - PANEWKI SPRĘŻARKI POWIETRZA -
12727705 2026-09-07
godz. 08:29
Śląskie Zestaw kontrolno-pomiarowy do analizatorów gazów PAG (pompka, nasadka, wężyk)
12674782 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest najem 210 (słownie: dwustu dziesięciu) zestawów...