Zlecenie 12726382 - K2600626 - PANEWKI SPRĘŻARKI POWIETRZA -

   
Analizuj
Zamówienie 12726382
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
K2600626 - PANEWKI SPRĘŻARKI POWIETRZA -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717352 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie (OZG w Łodzi) Laserowe detektory gazu Zakup fabrycznie nowych laserowych...
12722029 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak2....
12729102 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 2077- Przegląd i sprawdzenie mierników drgań w Elektrociepłowni Bielskiej EC2
12695718 2026-09-07
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa rekondycjonowanej belownicy kanałowej dla Miejskiego Zakładu...
12714493 2026-09-07
godz. 10:00
Pomorskie RG/160058967/9040 AS/ZAWÓR KOMPLETNY Z OSPRZĘTEM
12730045 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA TULEJA PP300Z-002-12 OCHRONNA ALFA Adres dostawy: M040
12729047 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie Zakup worków filtracyjnych SCHEUCH dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów...
12723108 2026-09-08
godz. 11:45
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych pomp oraz mieszadła
12727537 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie RFP na zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych wykładzin gniazda skrętu i...
12726859 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie Zakup sprzętu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zabezpieczenie logistyczne i...