Przetarg 12729047 - Zakup worków filtracyjnych SCHEUCH dla PGE GiEK S.A....

   
Analizuj Zamówienie 12729047
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
Zakup worków filtracyjnych SCHEUCH dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów

I. Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków filtracyjnych SCHEUCH dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Tu
rów zgodnie z poniższym: worek filtracyjny Scheuch fi 100, L= 1125 mm, filtra technologicznego: sfdb 08/14 – 1, 1 – 01, numer fabryczny: F – 0069 / 18 - 450 szt II. Zamawiający dopuszcza jedynie składanie i wybór oferty na cały zakres Przedmiotu zamówienia. III. Zamawiający nie dopuszcza złożenia oferty na produkty o parametrach równoważnych. IV. Dostarczane części winny być fabrycznie nowe. V. Zamawiający nie posiada dokumentacji wykonawczej. VI. Wykonawca zapewnia transport i ponosi koszty transportu przedmiotu zamówienia na bazie warunków dostawy DDP magazyn Elektrownia Turów wg Incoterms 2020. VII. Wymagany okres gwarancji jakości na oferowany przedmiot zamówienia, liczony od daty dostawy co najmniej 12 miesięcy od daty dostawy. VIII. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnił i zagwarantował, że w ramach wykonywania umowy ani Wykonawca (w tym żaden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia), ani żaden z jego Podwykonawców/Dostawców/Podmiotów udostępniających zasoby, nie naruszą określonych w Rozporządzeniu UE 833/2014, Rozporządzeniu UE 765/2006 lub w innych aktach prawnych obowiązujących w Rzeczypospolitej Polskiej zakazów nabywania dostaw, usług lub robót budowlanych znajdujących się w lub pochodzących z Białorusi lub Rosji oraz zakazów przywozu lub transportowania produktów pochodzących lub wywożonych z Białorusi lub Rosji. Na potwierdzenie powyższego wymogu Wykonawca złoży stosowne Oświadczenie zawarte w Formularzu ofertowym dostępnym w Systemie Zakupowym GK PGE. W przypadku, gdy powyższy wymóg nie zostanie spełniony, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie punktu 6.3.5.1 lit. e PROC 10032/J.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729372 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBRĘCZY, PIERŚCIENI I KOSTEK OBRECZY KÓŁ SMG 1. OBRĘCZ J.9.4012.2517...
12701572 2026-09-07
godz. 09:30
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na remoncie jednego...
12727009 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie 26DFBOM251 - Zakup i dostawa przenośnego dystrybutora oraz ręcznej pompy do...
12728777 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie WYMIANA WIEŻY CHŁODNICZEJ OBIEGU WÓD BAROMETRYCZNYCH -
12712357 2026-09-07
godz. 15:00
Świętokrzyskie Zakup wózka akumulatorowego ze skrzynią ładunkową
12685213 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 130 kW wraz z...
12723108 2026-09-08
godz. 11:45
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych pomp oraz mieszadła
12672099 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa węglowych nakładek ślizgowych do...
12715478 2026-09-08
godz. 12:00
Podkarpackie Dostawa krążników przenośnikowych na instalację nawęglania i odżużlania dla PGE...
12727428 2026-09-09
godz. 08:00
Mazowieckie Wykonanie usługi bieżących napraw sprzętu inżynieryjnego dla 26 Wojskowego...