Zlecenie 12725554 - RFP na sworzeń resorowy B20. sworzeń B20x100x91- St PN-EN...

   
Analizuj
Zamówienie 12725554
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
RFP na sworzeń resorowy B20.

sworzeń B20x100x91- St PN-EN 22341:2000: 500 szt.;
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubuskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728797 2026-09-04
godz. 08:00
Łódzkie Czujnik zbliżeniowy SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M12 serii SMT - Festo - 4 sztuki -
12729383 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WÓZEK TRANSPORTOWY MANUTAN RU54 Adres dostawy: M040
12720015 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie 61/W/2026 Zakup punktów poboru, reduktorów i zaworów dla instalacji gazów...
12718377 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa sprzętu w ramach zadania tworzenie i utrzymywanie na obszarze gminy,...
12720143 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Zakup specjalistycznego sprzętu na potrzeby realizacji zadań z zakresu OLiOC –...
12724508 2026-09-04
godz. 10:30
Mazowieckie RFI - Dostawa fabrycznie nowego czołowego wózka widłowego
12728809 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie 01092026 ANIMEX K4 -
12729353 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie PISTOLET 4.775-466.0 - MYJKA KARCHER LANCA KARCHER 4.112-024.0 - MYJKA KARCHER...
12722817 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie Badanie rynku - zdobycie informacji cenowej dotyczącej naprawy poziomu...
12727538 2026-09-06
godz. 17:00
Mazowieckie RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567 Zespół Sprężarek SL20-5-115...