Zlecenie 12727538 - RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567 Zespół...

   
Analizuj
Zamówienie 12727538
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zespół Sprężarek SL20-5-115 II78567: 1 szt.;
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730034 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA - MIESZARKA GRW 18-2 6011A8000 BOSCH z zarejestrowaną gwarancją FULL...
12730565 2026-09-07
godz. 09:00
Świętokrzyskie Zakup ciągnika z przyczepą do przewozu wody pitnej ZB.271.6.2026 2.1...
12727251 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie LUZ17-Filtry
12722029 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak2....
12726336 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 16/FEP/2026 - Firma DB Cargo Polska w imieniu Infra Silesia S.A. ogłasza...
12720149 2026-09-07
godz. 10:30
Małopolskie Dostawa drukarki 3D do prototypowych płyt PCB do celów dydaktycznych na...
12727306 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie DOSTAWA: CHŁODNICA MONOWERTERA TYP CHP-18 SILNIK DKRAB8033-8U
12725952 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie 4WOG-4400.2310.9.2026 Zakup filtrów do SpW Uzbrojenia i Elektroniki Przedmiot...
12729545 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie 50265533 - Czujnik T PT100 A WG-81962 Exi L200 W Szanowni Państwo, ORLEN Spółka...
12725683 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie „Zakup i dostawa stanowiska (symulatora) napędu hybrydowego do ZST w Mikołowie,...