Zlecenie 12724508 - RFI - Dostawa fabrycznie nowego czołowego wózka widłowego

   
Analizuj
Zamówienie 12724508
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
RFI - Dostawa fabrycznie nowego czołowego wózka widłowego
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12716566 2026-09-04
godz. 08:30
Podlaskie Zakup ciągnika o mocy 170 KM Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa...
12716563 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Zakup ciągnika 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa fabrycznie...
12666854 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa 2 szt. przyczep dla Zarządu Dróg...
12723496 2026-09-04
godz. 09:59
Wielkopolskie KYOCERA AGRO RYDZYNA -
12696825 2026-09-04
godz. 10:00
Łódzkie WZ-091-49/26 Naprawa i regeneracja podzespołow i części tramwajowych Przedmiot...
12722817 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie Badanie rynku - zdobycie informacji cenowej dotyczącej naprawy poziomu...
12699881 2026-09-04
godz. 12:00
Pomorskie RG/ZT/SRM365561/8911- Przepływomierz masowy typu Coriolis - MK
12730811 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA SZCZOTEK GENERATORA- NLZ-JM.2110.45.2026
12723995 2026-09-07
godz. 00:00
Śląskie Dostawa: POMPA MAMUTOWA TYP DS4500E PEX (1 szt.) ; SITKO POMPY MAMUTOWEJ...
12728760 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Sprzęgło, pompa HB/12235 -