Zlecenie 12727518 - Przekaźniki

   
Analizuj
Zamówienie 12727518
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Przekaźniki
branża Energoelektryczna, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża urządzenia, materiały, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719209 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie EW Otmuchów – dostawa, wymiana i zaprogramowanie przetwornika parametrów sieci...
12722520 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie 190448 - ELEKTROSZCZOTKA EG670 2x(10x25x40) długość linki 80 mm śruba M6
12726717 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Dostarczenie, montaż i serwisowanie sprzętu i systemu do monitorowania i...
12721906 2026-09-04
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zaworów membranowych typ A29A IIR w ilości 15 szt.
12725554 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie RFP na sworzeń resorowy B20. sworzeń B20x100x91- St PN-EN 22341:2000: 500 szt.;
12713063 2026-09-04
godz. 11:00
Lubelskie Zakup środków ochrony indywidualnej dla strażaków KP PSP w Janowie Lubelskim...
12611775 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa infrastruktury zasilającej inwestycję Port...
12721685 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Naprawa i legalizacja sprzętu dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla...
12728044 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa nowego stacjonarnego agregatu prądotwórczego na potrzeby zapewnienia...
12723620 2026-09-04
godz. 14:59
Pomorskie Utrzymanie ruchu -