Zlecenie 12728044 - Dostawa nowego stacjonarnego agregatu prądotwórczego na...

   
Analizuj
Zamówienie 12728044
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa nowego stacjonarnego agregatu prądotwórczego na potrzeby zapewnienia zasilania awaryjnego budynku Domu Pomocy Społecznej K
ombatant ul. Sternicza 125,01-350 Warszawa.
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721212 2026-09-04
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa elektroniki
12730770 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie Dostawa Przekaźników PKIU-05 Adres dostawy: M040
12713494 2026-09-07
godz. 16:00
Świętokrzyskie Dostawa i montaż układów kompensacji indywidualnej SN dla napędów Młynów...
12729920 2026-09-08
godz. 08:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, Energa Logistyka Sp. z o.o. uprzejmie zaprasza do wzięcia...
12728343 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie ZK.3026.22.2026 Przedłużacz XREEL 310 4xGS IP68 50m 3G2,5 H07BQ-F K2 IP54 – 10...
12726251 2026-09-08
godz. 23:59
Wielkopolskie I.PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA Dostawa urządzeń wyposażenia warsztatu: Część 1 –...
12725905 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy 125kVA/100 kW-400V wyposażonego...
12728629 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Uzyskanie autonomii energetycznej obiektów użyteczności publicznej z...
12710315 2026-09-10
godz. 11:00
Małopolskie DOSTAWA AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH WRAZ Z MONTAŻEM I ZBIORNIKÓW NA PALIWA PŁYNNE...
12721686 2026-09-14
godz. 08:00
Świętokrzyskie Dostawa baterii i akumulatorków dla PGE Dystrybucja S.A Oddział...