Zlecenie 12728343 - ZK.3026.22.2026 Przedłużacz XREEL 310 4xGS IP68 50m 3G2,5...

   
Analizuj
Zamówienie 12728343
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZK.3026.22.2026 Przedłużacz XREEL 310 4xGS IP68 50m 3G2,5 H07BQ-F K2 IP54 – 10 sztuk

Przedmiot zamówienia: 1 Przedłużacz XREEL
310 4xGS IP68 50m 3G2,5 H07BQ-F K2 IP54
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721771 2026-09-08
godz. 09:00
Wielkopolskie Dostawa sprzętu technicznego i cysterny do przewozu wody pitnej do realizacji...
12729050 2026-09-09
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa końcówek zapalarki elektrycznej D-HG 400 dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12725891 2026-09-09
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa wraz z montażem i podłączeniem agregatów prądotwórczych dla remiz OSP w...
12728857 2026-09-09
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa kondensatorów.
12706317 2026-09-10
godz. 14:44
Mazowieckie Zakup wraz z dostawą akumulatorów dla ISE Bielsko Biała i Katowice akumulatory...
12729468 2026-09-11
godz. 00:00
Śląskie Badanie rynku - Serwis turbin w TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna – Oddział...
12726417 2026-09-14
godz. 12:00
Małopolskie Falownik Motoreduktor NORD -
12482007 2026-09-17
godz. 11:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia są:1) sukcesywne dostawy 3 sztuk fabrycznie nowych...
12708772 2026-09-24
godz. 23:59
Wielkopolskie Wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą (zakup, montaż, podłączenie i...
10656318 2027-07-16
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa rozdzielnic SN dla RD Międzyzdroje