Zlecenie 12726886 - Rura 48,3x3,2 - L=10m + Kolano 90° fi 48,3x3,2 R=100 --...

   
Analizuj
Zamówienie 12726886
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Rura 48,3x3,2 - L=10m Kolano 90° fi 48,3x3,2 R=100

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Rura 48,3x3,2 - L=10m ; S235JRH PN/EN-100
25-2 ; PN/EN-10210 ; atest 3.1 36,0000 M 45,00 2 Kolano 90° fi 48,3x3,2 R=100; S235JR/P235 PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10253 ; atest 2.2 3,0000 SZT 45,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729208 2026-09-03
godz. 09:00
Podkarpackie PRĘT STALOWY FI 20 gat. St3S ( 190645 poz.4)
12724397 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Blacha trudnościeralna 10x2000x6000 gat HTK 700H lub równoważny
12730268 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA LIN STALOWYCH ORAZ ZACISKÓW- NLZ-JM.2110.42.2025
12724846 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa i zakup: Stal w gat. S235JRG - 271 kg
12720418 2026-09-07
godz. 12:00
Wielkopolskie Dostawa drutu do taśmowania do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych...
12726884 2026-09-08
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa materiałów preizolowanych dla wykonania podziemnych sieci...
12677295 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy...
12730079 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Płaskownik miedziany CuETP R250 (M1EZ4)
12688894 2026-09-10
godz. 23:59
Śląskie Zakup elementów służących do budowy i na stałe zainstalowanych w prototypie...
12701538 2026-09-17
godz. 12:00
Śląskie Dostawa sit gumowych, poliuretanowych i stalowych do przesiewaczy dla...