Zlecenie 12729921 - Stal na konstrukcje stalowe zgodnie z załącznikiem

   
Analizuj
Zamówienie 12729921
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Stal na konstrukcje stalowe zgodnie z załącznikiem
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718864 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie „Dostawa ogrodzenia oraz barier na potrzeby Wałbrzyskiego Zakładu Usług...
12723550 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie Zakup kołnierzy WAM - ZAP/MTEBL/2026/013341 -
12730007 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB -- Kryteria...
12727975 2026-09-04
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa liny fi 8 Adres dostawy: M030
12725298 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie 189710 - Rura Bez Szwu Fi82,5x4 S355J2
12730431 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie Kolano 90* S235JR/P235 Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne --...
12713739 2026-09-04
godz. 16:00
Małopolskie 2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni...
12719807 2026-09-04
godz. 23:59
Pomorskie blacha ocynkowana w taśmie po 137 mm, grubość 0,5mm w ilości 4t. Proszę o...
12729054 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa redukcji oraz trójnika lutni 1. REDUKCJA FI-800/400 TRÓJNIK 2. TRÓJNIK...
12722525 2026-09-11
godz. 12:00
Pomorskie RG/160059264 / 9051KJT / PR2027 DOSTAWA BLACH