Zlecenie 12727975 - Dostawa liny fi 8 Adres dostawy: M030

   
Analizuj
Zamówienie 12727975
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa liny fi 8

Adres dostawy: M030
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730007 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB -- Kryteria...
12725298 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie 189710 - Rura Bez Szwu Fi82,5x4 S355J2
12730268 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA LIN STALOWYCH ORAZ ZACISKÓW- NLZ-JM.2110.42.2025
12726600 2026-09-04
godz. 15:00
Lubelskie Rury b/szwu czarne dopuszczamy oferty na poszczególne pozycje
12730042 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBEJM 1. OBEJMA OFX14 100SZT TRYTYT 2. OBEJMA OFX12 100SZT TRYTYT
12728725 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Łańcuch stalowy DIN 5685A wymiary, D - 4mm , L - 27 mm ,P -19 mm , B - 15 mm -
12677295 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy...
12726884 2026-09-08
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa materiałów preizolowanych dla wykonania podziemnych sieci...
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...