Zlecenie 12727362 - Dostawa artykułów technicznych, narzędzi oraz elementów...

   
Analizuj
Zamówienie 12727362
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa artykułów technicznych, narzędzi oraz elementów instalacyjnych
Miejsce realizacji zamówienia: Zgodnie z formularzem cen
owym
branża Materiały budowlane i hutnicze, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia, urządzenia drobne, materiały budowlane, wyroby hutnicze, akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia , urządzenia drobne , materiały budowlane , wyroby hutnicze , akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726773 2026-09-03
godz. 08:18
Kujawsko-Pomorskie d2/7/09/2026 Klucze GEKO Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw kluczy
12723598 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Tuleja ø 95 / ø 60 L=500 gat. CuAl10Fe 2-C + ATEST -
12721716 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Dostawa WRZECIONO ZASUWY DN125 D085860/1 TYP S38, DYSK ZASUWY DN125 D085860/1...
12713187 2026-09-03
godz. 14:00
Małopolskie Dostawa mebli i wyposażenia meblowego do 3 placówek oświatowych na terenie...
12721408 2026-09-04
godz. 00:39
Śląskie Dostawa narządzi ręcznych
12703614 2026-09-04
godz. 08:00
Podkarpackie materiały ogniotrwałe na strefę żużla kadzi stalowniczej/refractory lining for...
12725318 2026-09-04
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie UKW/DZP-281-ZO-B-24/2026 Dostawa materiałów do druku 3D Przedmiot zamówienia: 1...
12726492 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie MATA ABSORPCYJNA TRUDNOPALNA DO WYCIEKÓW ROPO-POCHODNYCH
12729213 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTWA NARZĘDZI BETA_NLZ-SP.2110.84.2026
12719807 2026-09-04
godz. 23:59
Pomorskie blacha ocynkowana w taśmie po 137 mm, grubość 0,5mm w ilości 4t. Proszę o...