Zlecenie 12726773 - d2/7/09/2026 Klucze GEKO Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw...

   
Analizuj
Zamówienie 12726773
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
d2/7/09/2026 Klucze GEKO

Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw kluczy
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727969 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa ŁOPATKA 00.0000034 TURBOWIBR VP 6000 Adres dostawy: M040
12721060 2026-09-03
godz. 11:00
Małopolskie Lupa ręczna Basic-Line CLASSIC 519002 - ZAP/MTETA/2026/012552 -
12727502 2026-09-03
godz. 18:00
Lubelskie SPRYSKIWACZ RĘCZNY MAROLEX MINI-1000
12723549 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie ŁOPATY - ZAP/MTEBE/2026/013337 -
12725335 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Zakup PISTOLETU DO ADBLUE na potrzeby MPK we Wrocławiu Przedmiot zamówienia: 1...
12728845 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Szlifierka wysokoobrotowa 12V DREMEL 8250 1x2,0Ah + akcesoria
12729436 2026-09-07
godz. 09:00
Łódzkie 1. Przedmiotem Zamówienia jest zakup narzędzi ręcznych dla PGE GiEK S.A....
12714307 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa narzędzi i urządzeń ręcznych do utrzymania czystości
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12729986 2026-09-17
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa wyposażenia do DDPdS w Pysznicy w ramach realizacji zadania „Przebudowa...