Zlecenie 12727969 - Dostawa ŁOPATKA 00.0000034 TURBOWIBR VP 6000 Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12727969
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa ŁOPATKA 00.0000034 TURBOWIBR VP 6000

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728789 2026-09-03
godz. 07:00
Śląskie Regeneracja podzespołów lokomotywy TEM-2 - nr ZU/263/2026 i ZU/269/2026 -
12715368 2026-09-03
godz. 08:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa fabrycznie nowych środków do osprzętu radiowego grupy PRg4 i...
12697539 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobka...
12729365 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie RACZEK FI28,5 B17 PHU MASTERS Adres dostawy: M040
12712860 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska narzędziowo-pomiarowego z...
12723413 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Przeprowadzenie próby ciśnieniowej hydraulicznej (szczelności) stałych...
12717779 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Zakup 5 sztuk napędów Auma wraz z przekładniami
12728740 2026-09-03
godz. 14:00
Łódzkie Dmuchawa spalinowa plecakowa STIHL BR 450 -
12716120 2026-09-03
godz. 14:00
Lubelskie „Dostawa materiałów eksploatacyjnych i narzędzi na potrzeby TTE Portu...
12726342 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Potencjometr EATON HB/12217 -