Zlecenie 12729365 - RACZEK FI28,5 B17 PHU MASTERS Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12729365
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
RACZEK FI28,5 B17 PHU MASTERS

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721181 2026-09-03
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa: ZAWÓR DN25 PN40 ZE STELITEM POD NAPĘD (16 szt.) do TAURON Wytwarzanie...
12728958 2026-09-03
godz. 10:00
Pomorskie ZO/189/26/G Dostawa części zawieszenia Solaris Przedmiot zamówienia: 1...
12718626 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa części zamiennych do wózków tramwajowych (3 części),
12706186 2026-09-03
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12727971 2026-09-03
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa- SPRĘŻARKA MTZ22JC5VE 230V HERMETYCZNA Adres dostawy: M040
12719508 2026-09-03
godz. 11:30
Dolnośląskie 24/JR/INŻ/2026 Dostawa prasy hydraulicznej. Przedmiot zamówienia: 1 Prasa...
12710104 2026-09-03
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Zakup wraz z dostawą narzędzi i wyposażenia do pracowni montażu, [...] w ramach...
12721575 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Dostawa PRZETWORNIK CIŚNIENIA VEGABAR 29 PP-224 UGH 223
12706375 2026-09-03
godz. 23:59
Śląskie Serwis czterech wytwornic azotu typu WA-700 z kontenerami transformatorowymi...
12726612 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie KOŃCÓWKA REGULOWANA G-136