Zlecenie 12727971 - Dostawa- SPRĘŻARKA MTZ22JC5VE 230V HERMETYCZNA Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12727971
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa- SPRĘŻARKA MTZ22JC5VE 230V HERMETYCZNA

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727969 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa ŁOPATKA 00.0000034 TURBOWIBR VP 6000 Adres dostawy: M040
12718127 2026-09-03
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa sprzętu przeznaczonego do ewakuacji osób poszkodowanych oraz zestawów...
12699838 2026-09-03
godz. 12:00
Wielkopolskie Zbiornik oleju hydraulicznego N-PACK 082100-1-00_B do 36WEh
12724505 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa wózka podnośnikowego do Sekcji Grochów KM.
12696770 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP_PR_NITROERG_PIW_2026 Zakup, dostawa i montaż manipulatora podciśnieniowego...
12727511 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA UCHWYTU GCL 230 PRZENOSZENIA BUTLI Adres dostawy: M040
12722782 2026-09-03
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWY SUKCESYWNE ELEMENTÓW SILNIKA JELCZ (PODUSZKI SILNIKA; BLACHY PODUSZKI,...
12726612 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie KOŃCÓWKA REGULOWANA G-136
12726920 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZBLOCZA SKW-20 - DO LINY 18MM - PSBH-S2/4T-150-19 Adres dostawy: M040
12722613 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa i usługa wymiany pompy agregatu wody lodowej MAS Przedmiot zamówienia:...