Zlecenie 12728740 - Dmuchawa spalinowa plecakowa STIHL BR 450 -

   
Analizuj
Zamówienie 12728740
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dmuchawa spalinowa plecakowa STIHL BR 450 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721126 2026-09-03
godz. 07:59
Śląskie BADANIE RYNKU - części do pompy typ 35B50SP nr fabr. 81030 prod. WAFAPOMP -
12727969 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa ŁOPATKA 00.0000034 TURBOWIBR VP 6000 Adres dostawy: M040
12728790 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Regeneracja podzespołów lokomotyw - nr HM/263/2026, ZU/266/2026, ZU/267/2026 -
12729205 2026-09-03
godz. 10:00
Podkarpackie śruba do przepustnicy rolkowej MH-155 wg rys.(190584 poz.1)
12718163 2026-09-03
godz. 10:00
Świętokrzyskie Świadczenie usługi obsługi organizacyjno-technicznej systemu miejskiej...
12721675 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie RFP - na zakup wraz z dostawą "Sprężyna ślizgu bocznego 3TNFA071400-1-01 do...
12723625 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie 43333 - części SICK -
12720505 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa sond pomiarowych do mętnościomierzy dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12724954 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie Aspiracyjna sonda prędkościowa typu S, dł. pom. 1,0 m Zakup aspiracyjnej sondy...
12714490 2026-09-03
godz. 19:00
Pomorskie RG/160058805,58806,58966,58942/ 9022 SKANERY PŁOMIENIA 45UV5-1101 CEX,...