Zlecenie 12728790 - Regeneracja podzespołów lokomotyw - nr HM/263/2026,...

   
Analizuj
Zamówienie 12728790
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Regeneracja podzespołów lokomotyw - nr HM/263/2026, ZU/266/2026, ZU/267/2026 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719702 2026-09-03
godz. 08:00
Łódzkie Wózek paletowy, elektryczny, podnośnikowy, wysokiego składowania z mechanicznym...
12718920 2026-09-03
godz. 08:00
Małopolskie WĄŻ GUMOWY ZBROJONY DO WODY Z KOŃCÓWKAMI DN50 DŁ. 2400 MM WG RYS....
12727969 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa ŁOPATKA 00.0000034 TURBOWIBR VP 6000 Adres dostawy: M040
12716122 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą części zamiennych do zaworów celkowych
12714905 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie Zakup i dostawa fabrycznie nowej zamiatarki ciągnionej, elewatorowej...
12726618 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK KONTROLI TEMPERATURY RTT-14 Un=42-240 VAC / 42-240 VDC
12721115 2026-09-03
godz. 11:00
Śląskie Dostawa wciągnika mechanizmu podnoszenia. -
12725508 2026-09-03
godz. 12:00
Lubelskie Wykonanie wzorcowania przyrządów stosowanych w transporcie kolejowym
12727951 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa - PRESOSTAT KP-2 060-112066 NC DANFOSS Adres dostawy: M040
12718817 2026-09-04
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie ANWIL S.A. zaprasza do złożenia oferty na: Zakup części do pomp P460. Warunki...