Zlecenie 12725508 - Wykonanie wzorcowania przyrządów stosowanych w transporcie...

   
Analizuj
Zamówienie 12725508
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Wykonanie wzorcowania przyrządów stosowanych w transporcie kolejowym
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12658659 2026-09-03
godz. 08:30
Mazowieckie D/104/2026 Dostawa detektorów wielogazowych 1. Przedmiotem zamówienia jest...
12716122 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą części zamiennych do zaworów celkowych
12725293 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie 190566 / węże metalowe z dostawą do Gliwic
12717730 2026-09-03
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa ciągników, agregatu prądotwórczego, kuchni polowej, mobilnego zbiornika...
12721398 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Dostawa krążników do przenośników taśmowych dla Oddziałów Polskiej Grupy...
12715618 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie 4WOG-4300.2310.4.2026 Dostawa drobnego wyposażenia do zabezpieczenia...
12721575 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Dostawa PRZETWORNIK CIŚNIENIA VEGABAR 29 PP-224 UGH 223
12726378 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie ODWADNIACZE TERMOSTATYCZNE Z REGULATOREM BIMETALOWYM prod. ZAMKON /ZKP AM900247...
12725739 2026-09-04
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA TŁOCZYSKA LX-03-16 SIŁOWNIKA KO/CHROM Adres dostawy: M040
12721500 2026-09-04
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zaworów membranowych ASV Stubbe typ MV310 PVDF/PTFE oraz...