Zlecenie 12726378 - ODWADNIACZE TERMOSTATYCZNE Z REGULATOREM BIMETALOWYM prod....

   
Analizuj
Zamówienie 12726378
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
ODWADNIACZE TERMOSTATYCZNE Z REGULATOREM BIMETALOWYM prod. ZAMKON /ZKP AM900247 K.P./ -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724159 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM EPDM FI 13, 16, 19, 2MPA FAGUMIT 1. Kryteria ogólne 2. WĄŻ GUM EPDM FI...
12726388 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie wkłady filtracyjne do agregatu AFT 200 - filtr oleju transformatorowego -
12658659 2026-09-03
godz. 08:30
Mazowieckie D/104/2026 Dostawa detektorów wielogazowych 1. Przedmiotem zamówienia jest...
12716122 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą części zamiennych do zaworów celkowych
12726344 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Hamulec -
12717687 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa systemu cyfrowego druku kolorowego (maszyna poligraficzna) Przedmiotem...
12723413 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Przeprowadzenie próby ciśnieniowej hydraulicznej (szczelności) stałych...
12726938 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŃCÓWEK AC-CNP DO WĘŻA TUBES 1. KOŃCÓWKA AC-CNP-100 1" WĘŻA TUBES 2....
12726385 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie PESZEL 11 HB/12214 -
12707898 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Zakup wraz z dostawą pojazdu UTV wraz z wyposażeniem oraz ciągnika rolniczego...