Zlecenie 12726344 - Hamulec -

   
Analizuj
Zamówienie 12726344
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Hamulec -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723512 2026-09-03
godz. 08:00
Wielkopolskie Silnik 5RN180L08B6 ROTOR NL, 64-500 Szamotuły -
12726910 2026-09-03
godz. 08:36
Dolnośląskie DOSTAWA KUREK KOŃCOWY H4K20 1X1" PRAWY+ LEWY I KUREK KOŃCOWY H4K32 P/L 1. KUREK...
12721108 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Sprężyna gazowa pchająca HB/12169 -
12718163 2026-09-03
godz. 10:00
Świętokrzyskie Świadczenie usługi obsługi organizacyjno-technicznej systemu miejskiej...
12718981 2026-09-03
godz. 11:30
Dolnośląskie 22/JR/INŻ/2026 Dostawa agregatów do filtracji oleju. Przedmiot zamówienia: 1...
12726758 2026-09-03
godz. 17:00
Małopolskie 190625 - Laser do czyszczenia skorodowanego materiału PreQ L 2000CW z głowica...
12726612 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie KOŃCÓWKA REGULOWANA G-136
12718380 2026-09-04
godz. 08:00
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń poligraficznych, w tym:...
12728797 2026-09-04
godz. 08:00
Łódzkie Czujnik zbliżeniowy SMT-8M-A-PS-24V-E-0,3-M12 serii SMT - Festo - 4 sztuki -
12727778 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie FILTRY DO SPRZĘTU INŻYNIERYJNEGO Przedmiot zamówienia: 1 FILTR OLEJU 51348 2...