Zlecenie 12724159 - WĄŻ GUM EPDM FI 13, 16, 19, 2MPA FAGUMIT 1. Kryteria...

   
Analizuj
Zamówienie 12724159
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
WĄŻ GUM EPDM FI 13, 16, 19, 2MPA FAGUMIT

1. Kryteria ogólne
2. WĄŻ GUM EPDM FI 13 2MPA FAGUMIT
3. WĄŻ GUM EPDM FI 16 2MPA F
AGUMIT
4. WĄŻ GUM EPDM FI 19 2MPA FAGUMIT
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724913 2026-09-03
godz. 00:00
Śląskie Części do zaworu FISHER 8580 DN100 PN40 KKS 01NDE10AA402 S/N: EU03747595.
12697539 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobka...
12726622 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK CIŚNIENIA PDS-1-008-M-2-1-0,5…8BAR STASTO PDS-1-008-M-2-1
12717779 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Zakup 5 sztuk napędów Auma wraz z przekładniami
12719686 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa: • 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu terenowego typu UTV, • 1 szt....
12727951 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa - PRESOSTAT KP-2 060-112066 NC DANFOSS Adres dostawy: M040
12727952 2026-09-03
godz. 14:00
Dolnośląskie Dostawa Przewodów ze złączkami AKS-S35 1. PRZEWÓD TŁOCZ ZE ZŁĄCZKAM 30004 AKS-S...
12727966 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZŁĄCZE CW10 PWH-G8W ŁAŃCUCHOWE Adres dostawy: M040
12728331 2026-09-04
godz. 08:00
Pomorskie DKW.2232.49.2026.JD Zakup i dostawa elementu głowicy nr kat. 90815 Przedmiot...
12729051 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa Szafy VX 8006.000 z akcesoriami Adres dostawy: M040