Zlecenie 12727952 - Dostawa Przewodów ze złączkami AKS-S35 1. PRZEWÓD...

   
Analizuj
Zamówienie 12727952
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa Przewodów ze złączkami AKS-S35

1. PRZEWÓD TŁOCZ ZE ZŁĄCZKAM 30004 AKS-S 35
2. PRZEWÓD SSĄCY ZE ZŁĄCZKAM 30003 AKS-S 3
5
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721088 2026-09-03
godz. 08:00
Wielkopolskie Pompa zębata Cucchi MX 150 BCP 64-500 Szamotuły -
12725937 2026-09-03
godz. 08:00
Małopolskie 10330 Zamówienie na dostawę przepustnic DN250 PN10 Przedmiot zamówienia: 1...
12726617 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/150 TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/70
12697539 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobka...
12723627 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie 43297.323 - Pneumatyka -
12719686 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa: • 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu terenowego typu UTV, • 1 szt....
12721717 2026-09-03
godz. 14:00
Śląskie Modernizacja akcelatora nr 2 w TAURON Wytwarzanie S.A.- Oddział Elektrownia...
12726610 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie ZESTAW ZE ŚCIĄGACZEM HYDRAULICZNYM DO ŁOŻYSK 10T I 4-ZESTAWAMI ŁAP...
12716631 2026-09-04
godz. 08:30
Wielkopolskie Części tramwajowe
12709494 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do utrzymania boisk piłkarskich (2) Przedmiotem...