Zlecenie 12725937 - 10330 Zamówienie na dostawę przepustnic DN250 PN10 ...

   
Analizuj
Zamówienie 12725937
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
10330 Zamówienie na dostawę przepustnic DN250 PN10

Przedmiot zamówienia: 1 02-17-996 - EBRO - PRZEPUSTNICA MIĘDZYKOŁNIERZOWA DN
250, PN10, Z011-A, EPDM, Z PRZEKŁADNIĄ
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726388 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie wkłady filtracyjne do agregatu AFT 200 - filtr oleju transformatorowego -
12726621 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK IR425-D4-2
12717730 2026-09-03
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa ciągników, agregatu prądotwórczego, kuchni polowej, mobilnego zbiornika...
12721674 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie RFP - na zakup wraz z dostawą Wykładzina ślizgu bocznego Nr F9044105 do wagonów...
12730885 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Wymiana ziemi odazotowującej w aparacie R-903A - EAR ORLEN Spółka Akcyjna...
12725096 2026-09-03
godz. 12:40
Dolnośląskie Dostawa silników do motoreduktorów 1. Silnik Besel typ SEMKh 63-4C2/75 2....
12727555 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie 189577 - Wymiana rolek samotokowych na maszynie załadowczej
12721064 2026-09-03
godz. 14:00
Małopolskie Zakup części pompy WARMAN - ZAP/MTETA/2026/013252 -
12729027 2026-09-04
godz. 09:00
Pomorskie WYNAJEM KOSZA PRZYJĘCIOWEGO ZGODNIE ZE SPECYFIKACJĄ W ODDZIALE POMORSKO...
12721500 2026-09-04
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zaworów membranowych ASV Stubbe typ MV310 PVDF/PTFE oraz...