Zlecenie 12730885 - Wymiana ziemi odazotowującej w aparacie R-903A - EAR ORLEN...

   
Analizuj
Zamówienie 12730885
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Wymiana ziemi odazotowującej w aparacie R-903A - EAR

ORLEN Spółka Akcyjna zaprasza do złożenia oferty na wymianę ziemi odazotow
ującej w aparacie R-903A na instalacji Ekstrakcja Aromatów. Proszę o pobranie dokumentów zapytania ofertowego z PZ Connect.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723512 2026-09-03
godz. 08:00
Wielkopolskie Silnik 5RN180L08B6 ROTOR NL, 64-500 Szamotuły -
12721128 2026-09-03
godz. 08:30
Kujawsko-Pomorskie Remont wymiennika NX80M - chłodnica sprzęgła hydrokinetycznego PZ6 -
12722771 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Zapytanie 5426_dostawa manometrów w ramach DSZ Zakres przedmiotu zamówienia:...
12724509 2026-09-03
godz. 10:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12714211 2026-09-03
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa wraz z wymianą 6 sztuk napędów AUMA na obiekt Oczyszczalni Ścieków...
12719461 2026-09-03
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa zaworów zwrotnych do POMPY w ilości 4szt.
12725795 2026-09-03
godz. 12:00
Łódzkie Zakup części do ładowarek kołowych VOLVO L110H dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12723413 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Przeprowadzenie próby ciśnieniowej hydraulicznej (szczelności) stałych...
12719520 2026-09-03
godz. 12:30
Dolnośląskie 27/JR/INŻ/2026 Dostawa wózków warsztatowych i narzędziowych. Przedmiot...
12730526 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie UCHWYT PLASTIK OKNA PRZESUWNEGO RAWAG 35-730-2018-301