Przetarg 12725795 - Zakup części do ładowarek kołowych VOLVO L110H dla PGE...

   
Analizuj Zamówienie 12725795
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot ogłoszenia
Zakup części do ładowarek kołowych VOLVO L110H dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny budowlane, maszyny i sprzęty inne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny budowlane , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725937 2026-09-03
godz. 08:00
Małopolskie 10330 Zamówienie na dostawę przepustnic DN250 PN10 Przedmiot zamówienia: 1...
12720615 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Regeneracja zespołu wyciskającego maszyny "HS 10 Tiger". Przedmiot zamówienia:...
12720563 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie 190400 / wąż przemysłowy z wyłożeniem ceramicznym [CERA HOSE]
12711024 2026-09-03
godz. 10:30
Śląskie Remont stopni sprężających
12723622 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie 2 szt. korpusu głowic prawa i lewa - dla Tokai Cobex Polska w Nowym Sączu -
12720505 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa sond pomiarowych do mętnościomierzy dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12719520 2026-09-03
godz. 12:30
Dolnośląskie 27/JR/INŻ/2026 Dostawa wózków warsztatowych i narzędziowych. Przedmiot...
12725544 2026-09-03
godz. 13:30
Mazowieckie RFI - Wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania naprawczego (P4-2) 6...
12716777 2026-09-03
godz. 23:59
Małopolskie Zakup uniwersalnej kabiny lakierniczej wyposażonej w ścianę wodną i stanowisko...
12729051 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa Szafy VX 8006.000 z akcesoriami Adres dostawy: M040