Zlecenie 12725544 - RFI - Wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania...

   
Analizuj
Zamówienie 12725544
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
RFI - Wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania naprawczego (P4-2) 6 pojazdów SA133
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718659 2026-09-03
godz. 07:00
Lubelskie Zakup i dostawa zabieraka pirytowego młyna 6M75 - 12szt
12695700 2026-09-03
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława...
12725079 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: USZCZELNIENIE CZOŁOWE 680615 SKB 20TB Adres dostawy: M040
12726901 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZETWORNIK CIŚNIENIA PC28/0-100KPA/PD/GP
12726617 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/150 TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/70
12606770 2026-09-03
godz. 12:00
Podlaskie Przedmiotem Zamówienia jest budowa dwustopniowego ekonomizera w postaci układu...
12726610 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie ZESTAW ZE ŚCIĄGACZEM HYDRAULICZNYM DO ŁOŻYSK 10T I 4-ZESTAWAMI ŁAP...
12726385 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie PESZEL 11 HB/12214 -
12726342 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Potencjometr EATON HB/12217 -
12729027 2026-09-04
godz. 09:00
Pomorskie WYNAJEM KOSZA PRZYJĘCIOWEGO ZGODNIE ZE SPECYFIKACJĄ W ODDZIALE POMORSKO...