Zlecenie 12729027 - WYNAJEM KOSZA PRZYJĘCIOWEGO ZGODNIE ZE SPECYFIKACJĄ W...

   
Analizuj
Zamówienie 12729027
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
WYNAJEM KOSZA PRZYJĘCIOWEGO ZGODNIE ZE SPECYFIKACJĄ W ODDZIALE POMORSKO
MAZURSKIEJ HODOWLI ZIEMNIAKA SP. Z O.O. W CELBOWIE
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, maszyny i sprzęt rolniczy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , maszyny i sprzęt rolniczy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Silnik 200kW 1000RPM, IE4 + wyposażenie - Łomża -
12728813 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie PASEK KLINOWY HC 2000. DOPUSZCZALNY ZAMIENNIK ( ZKP AM896136 ) -
12711700 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC...
12714894 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie Coroczne przeglądy serwisowe pomp próżniowych w bud. A, B, D i J, MCS, Strzelin...
12727518 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Przekaźniki
12723033 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa nowego beczkowozu/cysterny do transportu wody pitnej.
12730038 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA: SZYNOPRZEWÓD ME4134 4M 130A MOBILIS i ZABIERAK ME1610 PODWÓJNY ME1610...
12726488 2026-09-04
godz. 22:00
Lubelskie WĄŻ DO WODY 0,6 MPA FI 50
12729378 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ LEKKI MANTEX/ X-LITE 20M ZE ZŁĄCZKAMI ŚR. 20MM Adres dostawy: M030
12726382 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600626 - PANEWKI SPRĘŻARKI POWIETRZA -