Zlecenie 12726488 - WĄŻ DO WODY 0,6 MPA FI 50

   
Analizuj
Zamówienie 12726488
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
WĄŻ DO WODY 0,6 MPA FI 50
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12626908 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I do Część XVIII dla Spółki...
12729027 2026-09-04
godz. 09:00
Pomorskie WYNAJEM KOSZA PRZYJĘCIOWEGO ZGODNIE ZE SPECYFIKACJĄ W ODDZIALE POMORSKO...
12719658 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup i dostawa sprzętu do realizacji zadań z zakresu OL i OC Część 1: Zakup i...
12716803 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem Zamówienie jest realizowane w...
12722575 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.3026.16.2026 Urządzenie do celów dekontaminacyjnych „KÄRCHER HDS 9/20-4 MXA...
12718723 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa 2 szt. pomp głębinowych do wody pitnej wraz z uruchomieniem
12721873 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie Badanie rynku - zdobycie informacji cenowej dotyczącej wykonania naprawy...
12718532 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie [ZAK/2026/001828] Kontenerowa wychładzalnia podrobów - Animex K4 -
12713947 2026-09-04
godz. 17:00
Pomorskie Pompa głębinowa Pleuger /160059180/
12726382 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600626 - PANEWKI SPRĘŻARKI POWIETRZA -