Zlecenie 12724509 - Części do taboru tramwajowego

   
Analizuj
Zamówienie 12724509
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Części do taboru tramwajowego
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721181 2026-09-03
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa: ZAWÓR DN25 PN40 ZE STELITEM POD NAPĘD (16 szt.) do TAURON Wytwarzanie...
12716122 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą części zamiennych do zaworów celkowych
12728754 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie FL/N/UP/504/2026 Zakup i dostawa termohigrometru dla ZW Nowa Dąbrowa Górnicza -
12706259 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie Zakup dwóch małych ciągników do prac utrzymaniowych 1. Przedmiotem zamówienia...
12726931 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie CZUJNIK ZBLIŻENIOWY PCZ-2 526642034
12721127 2026-09-03
godz. 10:59
Śląskie BADANIE RYNKU - Pokrywa I 012.TK.4471-403 (Koksownia Przyjaźń) -
12727972 2026-09-03
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa - SPRĘŻARKA HERMETYCZ MTZ100HS7AVE DANFOSS Adres dostawy: M040
12719104 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Zapytanie o informację cenową – dostawa kondensatorów do wentylatorów...
12727536 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą stopni wagonowych: Stopień przejścia C ZN-99/PKP-3532-08...
12726385 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie PESZEL 11 HB/12214 -