Zlecenie 12728754 - FL/N/UP/504/2026 Zakup i dostawa termohigrometru dla ZW Nowa...

   
Analizuj
Zamówienie 12728754
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
FL/N/UP/504/2026 Zakup i dostawa termohigrometru dla ZW Nowa Dąbrowa Górnicza -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726618 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK KONTROLI TEMPERATURY RTT-14 Un=42-240 VAC / 42-240 VDC
12729365 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie RACZEK FI28,5 B17 PHU MASTERS Adres dostawy: M040
12724870 2026-09-03
godz. 11:00
Śląskie Naprawa uszkodzonego modułu przepływomierza Endress+Hauser. Przedmiot...
12727971 2026-09-03
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa- SPRĘŻARKA MTZ22JC5VE 230V HERMETYCZNA Adres dostawy: M040
12723622 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie 2 szt. korpusu głowic prawa i lewa - dla Tokai Cobex Polska w Nowym Sączu -
12725096 2026-09-03
godz. 12:40
Dolnośląskie Dostawa silników do motoreduktorów 1. Silnik Besel typ SEMKh 63-4C2/75 2....
12721575 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Dostawa PRZETWORNIK CIŚNIENIA VEGABAR 29 PP-224 UGH 223
12727966 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZŁĄCZE CW10 PWH-G8W ŁAŃCUCHOWE Adres dostawy: M040
12709494 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do utrzymania boisk piłkarskich (2) Przedmiotem...
12727256 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 NAPINACZ GRZECHOTKOWY 13-8 1670HW02-0013