Zlecenie 12724870 - Naprawa uszkodzonego modułu przepływomierza...

   
Analizuj
Zamówienie 12724870
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Naprawa uszkodzonego modułu przepływomierza EndressHauser.

Przedmiot zamówienia: 1 Naprawa uszkodzonego modułu przepływomierza
EndressHauser
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722635 2026-09-03
godz. 00:00
Śląskie DOSTAWA: MANSZETA PRZEPUSTNICY F012-K1 DN900 PN3 oraz USZCZELNIENIE WAŁU...
12725080 2026-09-03
godz. 10:50
Dolnośląskie KOŃCÓWKI DO WĘŻA MOSIĘŻNE 1. Kryteria ogólne 2. KOŃCÓWKA 3/4X25MM GZ DO WĘŻA 3....
12721495 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA POMP NLZ-AK.2110.62.2026
12723027 2026-09-03
godz. 12:00
Łódzkie Zakup części do spycharek HSW dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla...
12720265 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie 189458 - Aparatura do pomiaru geometrii pasma walcowniczego
12721078 2026-09-03
godz. 12:59
Śląskie BADANIE RYNKU - SITO MODUŁOWE GUMOWE EPP (MEDIUM:KOKS) (Koksownia Przyjaźń) -
12726935 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA SILNIK 1LE1003-1CB23-3GB4-Z B02+H00 Adres dostawy: M040
12729383 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WÓZEK TRANSPORTOWY MANUTAN RU54 Adres dostawy: M040
12726920 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZBLOCZA SKW-20 - DO LINY 18MM - PSBH-S2/4T-150-19 Adres dostawy: M040
12719236 2026-09-04
godz. 09:00
Wielkopolskie Przedmiot i przeznaczenie urządzenia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1...