Zlecenie 12725080 - KOŃCÓWKI DO WĘŻA MOSIĘŻNE 1. Kryteria ogólne 2....

   
Analizuj
Zamówienie 12725080
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
KOŃCÓWKI DO WĘŻA MOSIĘŻNE

1. Kryteria ogólne
2. KOŃCÓWKA 3/4X25MM GZ DO WĘŻA
3. KOŃCÓWKA 3/4X19MM GZ DO WĘŻA MOSIĄDZ
4. K
OŃCÓWKA 1X25MM GZ DO WĘŻA MOSIĄDZ
5. KOŃCÓWKA 1X20MM GZ DO WĘŻA MOSIĄDZ
6. KOŃCÓWKA 1X32MM GZ DO WĘŻA
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724329 2026-09-03
godz. 07:00
Pomorskie Kółka do wózków Ew Przedmiot zamówienia: 1 Kółka do wózków
12725556 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie RFP na zakup wraz z dostawą podzespołów do lokomotyw Siemens Vectron Wąż...
12725079 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: USZCZELNIENIE CZOŁOWE 680615 SKB 20TB Adres dostawy: M040
12730110 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Zawór bezpieczeństwa
12717730 2026-09-03
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa ciągników, agregatu prądotwórczego, kuchni polowej, mobilnego zbiornika...
12726913 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie MODUŁ H505 HWG000897D HYBRYD HWG000897D PRODUCENT Hybryd sp. z o.o.
12696770 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP_PR_NITROERG_PIW_2026 Zakup, dostawa i montaż manipulatora podciśnieniowego...
12712860 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska narzędziowo-pomiarowego z...
12706375 2026-09-03
godz. 23:59
Śląskie Serwis czterech wytwornic azotu typu WA-700 z kontenerami transformatorowymi...
12727510 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WÓZEK NARZĘDZIOWY 7 SZUFLAD180 EL JONNES Adres dostawy: M040