Zlecenie 12724329 - Kółka do wózków Ew Przedmiot zamówienia: 1 Kółka do...

   
Analizuj
Zamówienie 12724329
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Kółka do wózków Ew

Przedmiot zamówienia: 1 Kółka do wózków
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12715368 2026-09-03
godz. 08:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa fabrycznie nowych środków do osprzętu radiowego grupy PRg4 i...
12724511 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Przyrządy pomiarowe ze świadectwem wzorcowania.
12728810 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie 01092026 ANIMEX K4 -dostawa elementów technicznych dla zakładu Animex...
12720264 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie 189458 - Aparatura do pomiaru geometrii pasma walcowniczego
12719104 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Zapytanie o informację cenową – dostawa kondensatorów do wentylatorów...
12726935 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA SILNIK 1LE1003-1CB23-3GB4-Z B02+H00 Adres dostawy: M040
12722782 2026-09-03
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWY SUKCESYWNE ELEMENTÓW SILNIKA JELCZ (PODUSZKI SILNIKA; BLACHY PODUSZKI,...
12720085 2026-09-03
godz. 23:59
Małopolskie Przedmiotem zamówienia jest zakup elementów do budowy prototypu gniazda...
12709494 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do utrzymania boisk piłkarskich (2) Przedmiotem...
12666854 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa 2 szt. przyczep dla Zarządu Dróg...