Zlecenie 12724511 - Przyrządy pomiarowe ze świadectwem wzorcowania.

   
Analizuj
Zamówienie 12724511
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Przyrządy pomiarowe ze świadectwem wzorcowania.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719696 2026-09-03
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa posypywarki.
12717687 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa systemu cyfrowego druku kolorowego (maszyna poligraficzna) Przedmiotem...
12727706 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Taśma przenośnikowa trudnopalna TP 4 P lub EP 2000kN/m-1200/4+3 2 200,000 m
12711023 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą rozpieraka hydraulicznego
12720505 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa sond pomiarowych do mętnościomierzy dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12725753 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA KÓŁ PASOWYCH SPC 1. KOŁO PASOWE SPC 800/10 5050 2. KOŁO PASOWE SPC...
12723628 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie 43332 - Enkoder absolutny TRelectronic klasa safety CDV582M-00016 -
12725096 2026-09-03
godz. 12:40
Dolnośląskie Dostawa silników do motoreduktorów 1. Silnik Besel typ SEMKh 63-4C2/75 2....
12727974 2026-09-03
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA ZACZEPÓW 105410.10 (ZAP.36965) Adres dostawy: M040
12716772 2026-09-03
godz. 23:59
Mazowieckie 50254791 Czujnik tlenu A5E50350496 ULTRAMAT 23; Siemens Szanowni Państwo, ORLEN...