Zlecenie 12728810 - 01092026 ANIMEX K4 -dostawa elementów technicznych dla...

   
Analizuj
Zamówienie 12728810
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
01092026 ANIMEX K4 -dostawa elementów technicznych dla zakładu Animex (lokalizacja K4)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726609 2026-09-03
godz. 07:12
Dolnośląskie Dostawa Pilarek AKU MSA 80 C-B STIHL AK30 AL101 Adres dostawy: M040
12724509 2026-09-03
godz. 10:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12716528 2026-09-03
godz. 10:00
Zachodniopomorskie SZ/09/SS/2026 Diagnostyka komputerowa silników CATERPILLAR zamontowanych na...
12719523 2026-09-03
godz. 10:20
Pomorskie Dostawa zamiatarki do traktorka kosiarki JOHN DEERE serii X 350 R Przedmiot...
12724887 2026-09-03
godz. 11:00
Wielkopolskie 892 Telemetryczny rejestrator akustyczny wraz z anteną oraz dostępem do...
12725751 2026-09-03
godz. 14:30
Dolnośląskie DOSTAWA MOTOREDUKTOR KOMPLETNY (SILNIK Z PRZEKŁADNIĄ) BAUER BS06-34V/D07LA4...
12727950 2026-09-03
godz. 18:00
Lubelskie WĄŻ IGIELITOWY FI 10 WĄŻ IGIELITOWY FI 12
12716777 2026-09-03
godz. 23:59
Małopolskie Zakup uniwersalnej kabiny lakierniczej wyposażonej w ścianę wodną i stanowisko...
12725739 2026-09-04
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA TŁOCZYSKA LX-03-16 SIŁOWNIKA KO/CHROM Adres dostawy: M040
12716537 2026-09-04
godz. 08:30
Wielkopolskie Części tramwajowe