Zlecenie 12725556 - RFP na zakup wraz z dostawą podzespołów do lokomotyw...

   
Analizuj
Zamówienie 12725556
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
RFP na zakup wraz z dostawą podzespołów do lokomotyw Siemens Vectron

Wąż pneumatyczny (A200002798754): 6 szt.;Słuchawka radiote
lefonu MESA23 (1500.000.00001.PI.DE.4): 3 szt.;
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729169 2026-09-03
godz. 06:40
Mazowieckie -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Nakrętka do zaworu manometrycznego gwint wew....
12726388 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie wkłady filtracyjne do agregatu AFT 200 - filtr oleju transformatorowego -
12714335 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Dostawa:Części zamienne do przekładni do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Grupa...
12727261 2026-09-03
godz. 09:27
Mazowieckie 3/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów Przedmiot zamówienia: 1 Przegląd/naprawa wagonów
12711023 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą rozpieraka hydraulicznego
12721675 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie RFP - na zakup wraz z dostawą "Sprężyna ślizgu bocznego 3TNFA071400-1-01 do...
12723543 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie 43325.29 - części SIEMENS, BALLUFF -
12723028 2026-09-03
godz. 14:00
Łódzkie Przedmiotem Zamówienia jest zakup części do maszyn LIEBHERR dla PGE GiEK S.A....
12711910 2026-09-03
godz. 15:00
Małopolskie Dostawa sprzętu warsztatowego dla Fundacji Inteligentna Małopolska w ramach...
12729031 2026-09-04
godz. 08:00
Mazowieckie Prowadnik + lina do DEMAG EUD DH620