Zlecenie 12727510 - DOSTAWA: WÓZEK NARZĘDZIOWY 7 SZUFLAD180 EL JONNES Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12727510
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: WÓZEK NARZĘDZIOWY 7 SZUFLAD180 EL JONNES

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724398 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Taśma przenośnikowa zwykła ogólnego przeznaczenia Z 4 P 1250kN/m-1200/4+3
12730513 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zawór SUN HYDRAULICS T11A CBCGLJN
12727518 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Przekaźniki
12721903 2026-09-04
godz. 10:00
Pomorskie RG/150034151/ 9046 WKŁAD FILTRA XP-PCHE-4100E PROXtreamPure PARKER oryginał
12727354 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Naprawa poawaryjna wózka motorowego WM-15Ak nr 382 Miejsce realizacji...
12725069 2026-09-04
godz. 11:00
Lubelskie DETEKTOR GAZÓW ALTAIR 4X
12723155 2026-09-04
godz. 13:31
Pomorskie D8.245.251.2026.RH Wykonanie przeglądu okresowego sprężarek, pomp próżni,...
12726310 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Zakup krążników -ZAP/MTETA/2026/012636 -
12727542 2026-09-07
godz. 08:55
Śląskie Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych - ARTECH dla Polskiej...
12729376 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA FILTRÓW KIESZENIOWYCH. ZESTAW NAPRAWCZY FILTRA S-102 52383 1. Kryteria...