Zlecenie 12726310 - Zakup krążników -ZAP/MTETA/2026/012636 -

   
Analizuj
Zamówienie 12726310
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Zakup krążników -ZAP/MTETA/2026/012636 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729373 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ SILIKONOWY FI-7MM 376-3100711 ALCHEM Adres dostawy: M030
12729374 2026-09-07
godz. 08:15
Dolnośląskie Dostawa Elektrosprzęgieł ETM FUMO 1. ELEKTROSPRZĘGŁO ETM 132 3H WIELOPŁYTKOWE;...
12727542 2026-09-07
godz. 08:55
Śląskie Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych - ARTECH dla Polskiej...
12701572 2026-09-07
godz. 09:30
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na remoncie jednego...
12729101 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa wałów i uszczelnień mechanicznych do mieszadeł EKATO dla TAURON...
12730349 2026-09-07
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Przedmiot zamówienia: 1 Przegląd serwisowy sprężarki powietrza i osuszacza w...
12723497 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie wykonanie mieszalnika procesowego do pracy w strefie EX -
12727795 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa filtrów kieszeniowych G4 (328/08) Przedmiot zamówienia: 1 Filtr...
12727799 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Naprawa ŁODZI SAPERSKIEJ ŁS
12721802 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Zakup mobilnej stacji uzdatniania wody ze zbiornikiem. Przedmiotem zamówienia...